Onze familiestambomen

DE MOL

DE MOL

Mannelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  DE MOL

    Gezin/Partner: CLAES. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Antoine DE MOL  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 28 nov 1933 in Dilbeek; is gestorven op 20 dec 2023 in Dilbeek; is begraven in Schepdaal.
    2. 3. Louis DE MOL  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 2

  1. 2.  Antoine DE MOL Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.1) is geboren op 28 nov 1933 in Dilbeek; is gestorven op 20 dec 2023 in Dilbeek; is begraven in Schepdaal.

    Gezin/Partner: Hélène DE DOBBELEER. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Monique DE MOL  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 3.  Louis DE MOL Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.1)

    Gezin/Partner: Louisa DE WEE. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Betty DE MOL  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 3

  1. 4.  Monique DE MOL Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Antoine2, 1.1)

    Gezin/Partner: (Geheimhouding). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 7. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 5.  Betty DE MOL Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Louis2, 1.1)

    Gezin/Partner: Rene DERYCKE. Rene (zoon van DERYCKE en VAN ELVEN) is geboren op 9 jun 1951 in Brussel; is gestorven op 24 feb 2024 in Aalst; is begraven in Eizeringen. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Nancy DERYCKE  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 4

  1. 6.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 10. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  2. 7.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

    Gezin/Partner: (Geheimhouding). [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 12. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven

  3. 8.  Nancy DERYCKE Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (5.Betty3, 3.Louis2, 1.1)

    Gezin/Partner: Ulrich DAMMANS. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 13. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven
    2. 14. (Geheimhouding)  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven


Generatie: 5

  1. 9.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.(Geheimhouding)4, 4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

  2. 10.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.(Geheimhouding)4, 4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

  3. 11.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.(Geheimhouding)4, 4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

  4. 12.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.(Geheimhouding)4, 4.Monique3, 2.Antoine2, 1.1)

  5. 13.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Nancy4, 5.Betty3, 3.Louis2, 1.1)

  6. 14.  (Geheimhouding) Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (8.Nancy4, 5.Betty3, 3.Louis2, 1.1)